POJĘDRNIAMY BIUST
lifting aparatem MEDI MYO (zabieg polegający na działaniu prądami zbliżonymi do bioprądów).


Osoby, które chcą poprawić swoją sylwetkę, mogą wykonać u nas badanie składu ciała i zapotrzebowania kalorycznego aparatem Bodystat 1500. Po wprowadzeniu do aparatu podstawowych danych
i podłączeniu elektrod określamy: zawartość tłuszczu, masy suchej (mięśnie + kości) i wody wraz z podanymi normami oraz wyliczeniem racji kalorycznych.

 Odchudzamy indywidualnie dobranymi sposobami.

Gdy tkanka tłuszczowa jest twarda ewentualnie z przerostami mięśniowymi zaczynamy od MASAŻU RĘCZNEGO, którego celem jest rozbicie tkanki tłuszczowej, następnie stosujemy
GŁĘBOKIE CIEPŁO, które przyśpiesza przemianę materii i doskonale przygotowuje do DRENAŻU LIMFATYCZNEGO.


DRENAŻ LIMFATYCZNY wykonujemy nowoczesnym 26-komorowym aparatem. Zabieg ten odchudza sylwetkę od kostek do linii biustu. Już po pierwszym zabiegu widać efekt (1-2cm mniej). Do powyższych zabiegów stosujemy różne kremy, które dostosowujemy do rodzaju skóry i tkanki tłuszczowej.ELEKTROSTYMULACJA to zabieg, który stosujemy tam gdzie jest nadmiar skóry, celluit, ewentualnie nieidealny kształt mięśnia. Celem jest pojędrnienie mięśni brzucha, biustu, nóg, pośladków oraz rąk. Równocześnie zabieg ten ujędrnia skórę i redukuje cellulit. 
Po serii zabiegów osiągamy od 4cm mniej w udach i od 5cm mniej w obwodach pupowo-brzuchowych. Chudnięcie następuje jeszcze po skończonych zabiegach przez 2 tygodnie do miesiąca czasu. Nie ma efektu Jo-Jo. Następuje także redukcja celluitisu i ciało staje się bardziej jędrne.
Wykonujemy także masaże ręczne LECZNICZE I RELAKSUJĄCE
a także posiadamy leżankę masującą, która wykonuje masaż wibracyjno-pulsacyjny powodując relaksację całego ciała.
 

Polecamy masaż kręgosłupa, całego ciała lub masaże odchudzające poszczególnych partii ciała.Oferujemy usługi w zakresie SOLARIUM. Łóżka opalające (zwykłe i turbo) posiadają filtry ochronne z możliwością wyłączenia lamp twarzowych.